עלינו וזה..

גרשון רוזנפלד
אסטרטג

אחראי על בניית אסטרטגיית המותג ויצירת שפת המותג המילולית בחומרים הפנימיים ובתוכן השיווקי שפונה ללקוחות, מרצה בנושאי מיתוג ותהליך קבלת החלטות בעולם של מותגים.

כוס קפה מועדפת:
קפה שחור חזקקק כמו במילואים

בתיה רוזנפלד
מעצבת

אחראית על בניית הזהות של המותג מבחינה ויזואלית החל מלוגו וחומרים שמקיפים את כל העסק וכלה בהטמעת המיתוג בחומרים השיווקיים שמייצרים אמירה אחידה וחזקה למותג שהופך לקוחות למכורים.

כוס קפה מועדפת:
נס על חלב.. אבל שלא יהיה חם מידי

איזה כוס קפה מועדפת עליך?

על "קפאין"

את משרד המיתוג "קפאין" הקמנו מתוך אהבה וכיף לראות עסקים שצומחים משלב היזמות עד למותג מצליח.
התהליך שעסק עובר איתנו הוא עוצמתי.
העסק או המוצר לובש צורה, צבע וסגנון ייחודי משלו.
אנחנו מכניסים בו את כל הערכים והרעיונות שיגרמו ללקוחות הפונטציאלים שלו להבין עד כמה המוצר או השרות חסר ונחוץ להם, ולרכוש אותו דווקא ממך.
ע"י ניתוח אסטרטגי אנחנו מזהים את קהל היעד – הלקוחות הפונטציאלים ואת מה שהכי ימשוך אותם לקנות את המוצר או השרות ממך ולא מעסקים דומים אחרים.
כל זה ועוד הרבה מתורגם בסוף לשורת טקטיקות שגורמות לך להשאיר אבק למתחרים, ללוגו קליט ומבדל ולשפה עיצובית ומילולית אחידה ומושכת שמעבירה את המסר בצורה ברורה ללקוח.
ב-8 השנים החולפות ליווינו עשרות עסקים, יזמים וארגונים משלב היזמות ופיתוח הרעיון עד להפיכתם למותג מצליח עם אסטרטגיה ברורה ושפה מילולית ועיצובית קליטה ומבדלת שמושכת אליהם לקוחות משלמים – כי סתם לקוחות זה לא מספיק;)
חשוב לנו מאד החיבור של בעל העסק או החברה לשפת המותג כי זה יהיה הפנים של העסק לכן אנחנו לא מרפים עד לשילוב המושלם בין מקצועיות בלתי מתפשרת למיתוג, לוגו ושפת מותג שיתחבר אליהם ויאהב אותם. אנחנו יורדים לפרטים הקטנים ביותר ומלטשים עד לתוצר המושלם, כי הרושם הראשוני יקבע איזה סוג לקוחות יבאו אליך.

 

מחכים להזרים אסטרטגיה מיתוג פרסום אדרנלין לעסק שלך

שנדבר?